400 g PURE COCOA BUTTER K-200 FOOD COLOURS czyste masło kakaowe (w kawałku)

55,00 zł
Brutto
Indeks: 3739

  • Bezpieczna płatność Bezpieczna płatność
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

PURE COCOA BUTTER - to czyste masło kakaowe. Stosowane jest do produkcji czekolady - małe opakowanie doskonale sprawdzi w domowej cukierni. Masło kakaowe stosowane jest również jako dodatek podczas tworzenia cienkich korpusów czekoladowych. Stanowi również doskonałą bazę do rozpuszczania barwników spożywczych w celu zabarwienia czekolady. Dodatek masła kakaowego do czekolady pozwala zwiększyć jej płynność, a co za tym idzie wpływa na możliwości jej wykorzystania.

Dodatek masła kakaowego do czekolady pozwala nadać jej status kuwertury czekoladowej. Wysoka zawartość masła kakaowego w czekoladzie zapewnia wyrobom czekoladowym odpowiednią chrupkość oraz pozwala uzyskać błyszczącą powierzchnię. Czekolada z dodatkiem masła kakaowego doskonale sprawdzi się do tworzenia pralin, batonów, tabliczek i figurek czekoladowych, dekoracji czy polew. Należy jednak pamiętać, że stosowanie czekolady z dodatkiem masła kakaowego wymaga jej odpowiedniego zatemperowania.

Masło najlepiej upłynniać w kąpieli wodnej w temperaturze 30-33°C.

Składniki: masło kakaowe.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w szczelnie zamkniętym opakowaniu; chronić przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego, wilgoci oraz obcych zapachów.

3739

INFO