Masa do modelowania 1KG Biała ArtDekor Art-Flex

35,90 zł
Brutto
Nie oceniony
Indeks: 3553

Art-Flex to bardzo stabilna masa do modelowania. Nowa receptura została udoskonalona by jeszcze łatwiej i efektywniej tworzyć delikatne dekoracje, duże figurki 3D oraz do wszelkiego rodzaju wykrojników, wykrawaczek i wykorzystania w formach sylikonowych.

Produkt specjalnie dedykowany do wykonywania skomplikowanych elementów dekoracyjnych wymagających stabilnej konsystencji. Nie rozrywa się, nie pęka ani nie przywiera do podłoża podczas rozwałkowywania. Dobrze reaguje na wysoką temperaturę. Masa bardzo szybko wysycha, zachowując wcześniej uformowane kształty. Powierzchnia jest idealnie jednorodna i aksamitna.

  • Bezpieczna płatność Bezpieczna płatność
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot produktu 14 dni na zwrot produktu

Masa cukrowa 1kg Art-Dekor

Uniwersalna masa cukrowa Art-Dekor wyróżnia się delikatnym waniliowym zapachem i subtelnym smakiem. Idealnie się nadaje do powlekania tortów, ponieważ jest bardzo elastyczna (nie kurczy się podczas wałkowania) oraz do modelowania figurek i dekoracji według własnego pomysłu.

Lukier po uformowaniu równo wysycha, co ułatwia dalsze dekorowanie, a wewnątrz pozostaje miękki i delikatny.

Zalecenia producenta :

Przed użyciem masa powinna zostać doprowadzona do temperatury minimum 15°C. Po lekkim uplastycznieniu masę modelować ręcznie lub poprzez użycie specjalistycznego sprzętu cukierniczego.  Podczas wałkowania, w przypadku, gdy masa będzie przywierać do blatu roboczego, należy jego powierzchnię lekko posypać mąką ziemniaczaną lub cukrem pudrem.

Do każdego zakupionego opakowania dołączona jest etykieta ze składem surowcowym, sposobem użycia oraz datą przydatności do spożycia.

3553

Napisz recenzję

Brak recenzji użytkowników.